بهترین انجمن های تعمیر تلفن همراه

۱. GSMHosting.com

GSMhosting.com که با نام GSM Forum نیز شناخته می شود ، یکی از جامع ترین انجمن ها برای تکنسین های تعمیر تلفن های همراه است. این قدیمی ترین انجمن تعمیرات تلفن های همراه است که اعضای آن از سراسر جهان وجود دارد.

در مورد تقریباً هر نوع تلفن موضوعاتی وجود دارد و مشکلات مربوط به آن وجود دارد. این تلفن ها سپس به انواع مختلف تعمیراتی که ممکن است نیاز داشته باشند تقسیم می شوند. همچنین بخشی برای آخرین اخبار فناوری و سایر موارد جالب قرار گرفته است .

برخی از نقاط ضعف این وب سایت این است که رابط کاربری یعنی رابط کاربری گرافیکی چندان جذاب نیست.

خوشبختانه نکات مثبت بیشتر از موارد منفی است. اگر اطلاعات مربوط به تعمیر تلفن همراه است که به دنبال آن هستید ، این یک انجمن عالی برای عضویت در آن است.

۲. GSMLover.com

GSMLover.com یک فروم ساده و در عین حال کاربردی است که برای تکنسین های تعمیر تلفن همراه بسیار مفید است. باز هم می گویم ، همه چیز به نظر جالب نمی رسد. با این حال ، هنگامی که شروع به مرور محتوا می کنید ، به آرامی متوجه می شوید که در وب سایت چه مقدار بحث شده است.

در بیشتر موارد ، این پست ها مرتباً به روز می شوند. متأسفانه پستهای زیادی وجود دارد که مردم مدتی است آنها را لمس نکرده اند. با این وجود ، بررسی آنها می تواند ایده ای به شما بدهد که قبلاً به آن فکر نکرده اید. این پیام ها روی تلفن های Android ، Apple و همچنین ویندوز متمرکز هستند.

با استفاده از عملکرد جستجو باید بتوانید اطلاعات مربوط به همه مارک ها را پیدا کنید. در پایان روز ، این یک انجمن است که در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در مورد تعمیر تلفن همراه ، شما را ناامید نمی کند.

۳. Howardforums.com

Howardforums.com مکان عالی دیگری برای رفتن به انواع بحث های مربوط به تلفن های هوشمند است. آنچه که من در مورد این وب سایت دوست دارم این است که در مورد انواع سیستم عامل ها – iOS ، Windows ، Android و حتی Blackberry بحث می کند.

آنها به خوبی طبقه بندی و دسته بندی شده اند. این امر پیمایش از یک پست به پست دیگر را بسیار ساده می کند. اگر به دنبال چیزی سرگرم کننده هستید ، آخرین بررسی ها در مورد جدیدترین ابزارهای موجود در بازار نیز وجود دارد.

انجمن ها به روز می شوند تا آنجا که به نظر می رسد ، نگاه در جایی بین دوستداران Cnet و GSM است. با این حال ، از آنجا که محتوا مهم است ، این در لیست قرار دارد.

۴. انجمن های CNET

هرکسی که قبلاً با نرم افزار تلفن همراه یا رایانه کلاهبرداری کرده باشد می داند انجمن cnet چیست. انجمن های آنها به عنوان یکی از نام های برجسته فناوری ، بسیار فعال و پر از بحث در مورد نه تنها تلفن های همراه بلکه سایر دستگاه های الکترونیکی مانند تبلت ها و رایانه ها نیز هستند.

این انجمن ها به خوبی سازماندهی شده اند و به راحتی می توانید بین موضوعات دلخواه خود حرکت کنید. گزینه جستجو حتی زندگی شما را آسان تر می کند. بدون ثبت نام فقط می توانید بحث ها را مشاهده کنید.

اما ، به عنوان یک عضو می توانید در بحث شرکت کنید ، موضوعات را دنبال کنید یا حتی موارد جدید را به تنهایی شروع کنید. بدون شک ، این یک انجمن است که شما باید آن را نشانه گذاری کنید.

۵. Cellphoneforums.net

گاهی سادگی یک ویژگی عالی است. Cellphoneforums.net یکی از ساده ترین انجمن های این لیست است. هیچ رابط کاربری گرافیکی فانتزی وجود ندارد. با این حال ، این یکی از پرجمعیت ترین ها است که هزاران بحث در آن جریان دارد.

به همین دلیل ، هر روز بحث های جدیدی ایجاد می شود و انجمن در مورد آخرین موضوعات موجود در آن به روز می شود. شما می توانید هزاران موضوع را در مورد هر یک از تولیدکنندگان عمده تلفن همراه پیدا کنید.

متأسفانه ، هیچ عملکرد جستجوی مناسبی در وبلاگ وجود ندارد. با این حال ، آنچه توسط google ساخته شده چند پیوند مرتبط در آن وبلاگ ارائه می دهد. با ادامه تعداد بحث ها ، مطمئناً آنچه را که در اینجا جستجو می کردید پیدا خواهید کرد.

۶. Androidcentral.com

اندروید مرکزی یکی از بزرگترین وب سایتها در زمینه یادگیری تلفنهای اندرویدی است. از طریق پست ها و انجمن های وبلاگ ، این به راحتی یکی از مفیدترین وب سایت های موجود برای تلفن های آندروید است. به طور مداوم به روز می شود و هزاران نفر به طور منظم در آن مشارکت می کنند.

در این وب سایت می توانید بحث های کلی ، آموزش ها یا حتی راهنمای خریدار را پیدا کنید. همچنین بحثهای مختلف دیگری درباره مسابقات یا سخت افزار وجود دارد.

رابط کاربری آسان به شما امکان می دهد تا بدانید چه تعداد پاسخ به یک پست ارسال شده است و چه تعداد نفر آن را مشاهده کرده اند. این قطعاً فروشگاه یک مرحله ای شما برای همه مشکلات نرم افزاری آندروید است.

۷. imore.com

تالار گفتگوی imore یکی دیگر از انجمن های عالی برای بازدید شما است . در اینجا می توانید بحث های زیادی راجع به مدل های آیفون و نحوه حل مشکلات آنها پیدا کنید.

همانطور که از نامش پیداست ، این وب سایت فقط از iPhone ، iPad و سایر محصولات سیب پشتیبانی می کند. با این حال ، از طرف مثبت ، مقدار محتوای موجود برای این دستگاه ها بسیار زیاد است.

شما می توانید تقریباً در مورد جدیدترین آیفون های سیب خود در این وب سایت اطلاعاتی کسب کنید مانند android central ، می توانید ببینید که چند نفر یک پست را مشاهده و نظر داده اند. اگر android central برای پلتفرم اندروید مورد استفاده قرار بگیرد ، قطعاً این مورد همتای سیب است.

۸. XDA-Developers.com

توسعه دهندگان XDA یکی دیگر از پلتفرم های اندرویدی است. در اینجا می توانید موضوعات و پست های مربوط به هک ، ترفندها یا مشاوره های آندروید را پیدا کنید. وب سایت به خوبی طراحی شده است و بنابراین صرف زمان زیادی برای آن برای شما خسته کننده به نظر نمی رسد.

پست ها برای راحتی شما تقسیم بندی شده و دسته بندی شده اند. علاوه بر این ، یک نوار جستجو وجود دارد که می تواند به شما کمک کند هر جستجوی مورد نظر خود را انجام دهید.

تا آنجا که پست ها ارسال می شوند ، آنها به طور مداوم به روز می شوند و بنابراین یک منبع اطلاعاتی عالی هستند. بنابراین ، اگر در تعمیر تلفن های آندروید شک دارید ، اینجا مکان پیوستن و پرسیدن سوال است.

449 بازدید